Fiyat Karşılaştırma Siteleri Entegrasyonu

Pazar Sitelerine Ürün Aktarımı

Her geçen gün büyüyen e-ticaret sektörü hiç şüphesizdir ki beraberinde yeni satış kanalları açmakta, ve buna bağlı olarak rekabeti artırmaktadır. Bu yeni satış kanallarını örneklendirmek gerekirse N11, gittigidiyor, hepsiburada, akakçe, sanalpazar, cimri gibi ürün ve fiyat karşılaştırma sitelerini verebiliriz.

İşte bu noktada Hedef Enformatik ve Bilgi Teknolojileri olarak, e-ticaret website altyapılarınızı söz konusu bu fiyat karşılaştırma sitelerinin entegrasyonları ile güçlendiriyoruz. Bu entegrasyonlar ilgili sistemin altyapısına endeksli olarak tam otomatik veya yarı otomatik olabilmektedir.

Entegrasyon Hizmetleri

XML Entegrasyon

XML ile Tedarikçi veya Bayi Veri Paylaşımı

XML entegrasyonumuz 2 şekilde olmaktadır. Birinci tip dışarıdan yayınlanan bir XML dosyasından gelen verileri sisteminize eklemek için ikinci tip sizlerin de XML yayını yapabilmesine olanak sağlamaktadır. Alanında uzman kadromuz ile sizlere ihtiyacınız olan XML çözümlerini sunuyoruz.

Muhasebe Entegrasyon

Satış Siteleri ile Muhasebe Programları Bağlantısı

Günümüzde birçok firma populer muhasebe programlarını kullanmakta ve e-ticaret sitelerinden yaptıkları satışları bu programlara aktarma konusunda sorun ve/veya kesinti yaşamaktadır. Hedef Enformatik ve Bilgi Teknolojileri olarak e-ticaret siteleriniz ile Logo, Nebim, ETA, ORKA vb. muhasebe yazılımlarınız arasındaki entegrasyonu sağlayan çözümler sunuyor ve bu sayede tüm işlemlerinizi tek kanaldan yönetme imkanı sağlıyoruz.