Heta+ Yönetim Yazılımı

Yeni Nesil Kurumsal Yönetim Yazılımı

Yeni Nesil EMS Yazılımı


Kurumsal Yönetim Sistemi

Yeni nesil EMS (Enterprise Management Software) Paneli olarak; firmamız bünyesinde hayata geçirmiş olduğumuz HETA+ Kurumsal Yönetim Yazılımı, ticari girişimlerinizi tek bir kanaldan kolayca yönetmenizi sağlayan bir yazılımdır. Özellikle; küçük ve orta ölçekli (Kobi) İşletmelerin efektif şekilde süreçlerini kontrol etmeleri hedeflenmiş olup, özelleştirme ve sektörlere uyarlamaya açık olması ile fonksiyonelliği ön planda tutmaktadır. Bulut tabanlı çalışması ile KVKK yönetmeliğine uygun olup modern arayüz ve güncel teknolojik altyapısı sayesinde; son derce güvenli ve kullanıcı dostu olması ile öne çıkmaktadır.

Yazılım olarak başlıca; “personel yönetim, CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi), cari ve hizmet takibi, stok takibi, etkinlik takvimi ve alarm sistemi,  talep/teklif/satış modülleri, muhasebe yazılımı, raporlama, kullanıcı yönetim” arayüzlerine sahip olup, kaynak ve işlemlerinizi tek bir panelden yönetmenize olanak sağlar.

Kurumsal Yönetim Yazılımı

HETA+ Kaynak Yönetim Yazılımı
ile tüm işlemlerinizi tek kanaldan kontrol edin

BİZE ULAŞIN
HEDEF ENFORMASYON

YAZILIM FONKSİYONLARI


Kurumsal Yönetim Arayüzleri

personel yönetim ve takip

PERSONEL YÖNETİM MODÜLÜ

Personellere ait kişisel ve işletmesel bilgilerin kayıt altında tutulduğu ve personel maliyeti, izin yönetimi, özlük için dosyalama, prim, avans, mesai gibi işlemlerin yapıldığı arayüzdür. Departmanlar ve görevler tanımlanabilir, işletmesel personel şemaları oluşturulmasına imkan tanır. Maliyet ve izin gibi bilgileri kırılımlara göre filtrelerken, tüm personel verilerini Excel formatında dışarı aktarım seçeneği sunar.

Müşteri Yönetimi

MÜŞTERİ YÖNETİM MODÜLÜ

Müşterilere ait verilerin saklandığı, sağlanmış olan geçmiş hizmetlerin kayıt altına alındığı ve Cari Takip panelinin bulunduğu arayüzdür. Cari takip tablosu; “tarih, açıklama, borç, alacak, bakiye” şeklinde muhasebeye uygun şekilde görüntülenmekte ve filtreleme fonksiyonlarıyla detaylı incelemeler yapılabilmektedir.

Şirket Takvimi

ETKİNLİK TAKVİMİ

Şirket etkinlik takvimi; Saat, gün, hafta, ay, yıl bazında etkinlik ve eylemlerin planlanmasını, takip edilmesini ve yönetilmesini sağlayan arayüzdür. Etkinlik tanımları, başlangıç – bitiş zamanları ve detaylandırmalardan oluşur. Dilerseniz ajanda görüntüsünde gününüzü organize edebilir, sistemsel alarmlar ile hatırlatma sağlayabilirsiniz.

Stok Yönetim Yazılımı

ENVANTER YÖNETİM PANELİ

Envanter arayüzü; ürün grupları, ürünler ve şirkete ait markalar gibi katma değerlerin tanımlanıp yönetildiği, stokların takip edilebildiği arayüzdür. Ürün ve/veya hizmetlere ait fiyat, vergi oranları, tedarikçi, gümrük tarife kodu gibi dataların saklandığı bölümdür.

Satış Yönetim

PAZARLAMA YÖNETİMİ

Talep yönetimi, teklif yönetimi, satış yönetimi ve satış raporları arayüzleri ile sistemdeki müşterilere ait ürün ve/veya hizmet talepleri kayıt altında tutulabilirken; daha önceden oluşturulan taleplerden teklifler, tekliflerden satış girişleri yapılabilmektedir. Raporlama ekranları aracılığı ile satış grafikleri görüntülenebilir, veriler Excel formatında dışa aktarılabilir.

Muhasebe Yazılımı

MUHASEBE YAZILIMI

Kasa, Bankalar, Müşteriler, Ödemeler, Personel, Stoklar, Genel Giderler vb.” oluşturulabilecek hesaplar arası muhasebe kayıtlarının girişlerinin yapılmasına ve “borç, alacak, bakiye” şeklinde hesap hareketlerinin saklanmasına olanak tanıyan muhasebe yazılımı olup, tarihler arası giriş veya çıkış bazında filtrelenerek inceleme imkanlarına sahip arayüzdür. Excel formatında aktarımı desteklemektedir.

Neden HETA+ Kurumsal Yönetim Yazılımı?


YAZILIM ÖZELLİKLERİ Nelerdir?

Çoklu Dil Desteği

HETA+ Yönetim Paneli, farklı dilleri destekleyen çoklu dil desteği altyapısı ile, farklı dil konuşan kullanıcıların işlerini aksatmadan yerine getirebilmesine olanak tanır.

Yüksek Performans

Modern teknolojik altyapısı ve çalışma algoritması sayesinde hızlı ve kesintisiz bir kullanım deneyimi sunar. Yeni nesil kullanıcı dostu arayüzü ile pratik ve etkilidir.

Her Zaman Güvenli

Bulut tabanlı çalışması ve bulut sunucu güvenlik sistemleri ile veriler yüksek koruma altında olup, KVKK mevzuatına uygundur.

Fonksiyonel ve Uyarlanabilir

Esnek arayüzü ve gelişmiş kod alt yapısı, yüksek verim sağlarken; tüm sektörlere kısa sürede ve kolayca uyarlanabilir. Bulut teknolojisi sayesinde istenilen her an istenilen her yerden erişime olanak tanır.

Muhasebe Otomasyonu

Sistem içinde yapılan tüm işlemler muhasebe tarafında otomasyon ile işlenir ve ikinci, üçüncü bir işçiliğe gerek kalmaz.

Kısıtlamasız Kullanım

Personel, müşteri, muhasebe vb. modüllerin tamamı erişime açıktır ve modül kısıtlaması olmadan tüm sisteme erişim imkanı vardır.

Çoklu Kullanıcı Yetkileri

Kullanıcı grupları oluşturma ve gruplara yetkiler sistem içerisinden tanımlanır, böylece farklı görüntüleme ve değiştirme yetkilerine sahip kullanıcıların aynı sistemi kullanmasına olanak sağlar. Aktivite kaydı ile kimin ne zaman ne işlem yaptığı kayıt altında tutulur.

Kullanıcılar Arası Chat Sistemi

Sisteme entegre canlı sohbet (chat) sistemi ile ikinci bir iletişim cihazına gerek kalmaksızın eş zamanlı iletişimi mümkün kılar. Böylece organize bir şekilde işlemler kesintisiz sürdürülür.

İlginizi Çekti mi?


İşte Teklifimiz…

Eğer bu anlattıklarımızdan herhangi birine ihtiyacınız varsa, ya da onlarca excel tablosu arasında kayboluyorsanız tanışma vaktimiz gelmiş demektir.

TALEP FORMUMUZ aracılığı ile bizlere ulaşabilir, ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler hakkında iletişime geçebilirsiniz.

Lütfen ilgili resmi seçiniz: Ağaç.