SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Sosyal Medya Yönetimi Hizmeti

DİJİTAL DÖNÜŞÜM


SOSYAL MEDYA

Dijital dönüşümün en belirgin etkisi şüphesiz sosyal medyanın gelişmesidir. Dünya genelindeki insanların gün içerisinde zamanının 7 saatten fazlasını sosyal mecralarda ve internette harcadığı araştırmalar sonucu ortaya çıkmıştır. İnsanların günlük rutini haline gelen sosyal medya güne başlarken bile akla ilk gelen aktivitedir.

Sosyal medyada aktiflik bu büyüklükte bir artış göstermişken, insanların bu platformda birbirleri ile olan ilişkisi ve güveni önemli boyutlara ulaşmış durumdadır. Bilgi paylaşımı ve akışının çok hızlı devam etmesi insanların kolay bir şekilde satacağınız ürün veya hizmet hakkında bilgi sahibi olmasını sağlıyor. Doğru içerikler ile kitlenizin doğru bilgilere ulaşmasını ve bilginin doğru yayılmasını sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medya

Ne gerek var demeyin, dijital platformlardan uzaklaşmayın, sosyal medyanın gücüne güvenin ve beraber yapabileceklerimize inanın. En önemlisi güncel kalın.

Sosyal Medyanın Avantajları

GÜNCEL KALIN


SOSYAL MEDYANIN AVANTAJLARI

Sizleri sosyal medyanın olumlu etkileri ile tanıştıralım.

Sosyal medyanın geniş dünyasında firmanızın alacağı kimlik müşterilerinizle karşılıklı etkileşim kurmanızı sağlar. Önemli olan etkileşim kurmak değil, etkileşimi doğru kurmaktır.
Kurumsal kimliğiniz ile yapacağınız içerik paylaşımları ve aktivitelerle, sosyal platformlarda aktif olan 52 milyon insan firmanız hakkında bilgi sahibi olacaktır.
Sosyal medyada rakip firmalarınızın içeriklerini, aktivitelerini takip ederek, hedef kitlenizin analizlerini yapıp bir sonraki satış stratejinizi oluşturabilecek imkanı sağlayabilecektir.
Sosyal medya profesyonellik isteyen bir mecradır. İçerik paylaşımlarının kalitesi, firmanızın kalitesi ile doğru orantılı ilerlemektedir.

Güzel içerikler, dinamik takipçiler, genişleyen kitle, mutlu yöneticiler, yükselen istatistikler, çok da uzakta aramayın. Doğru yerdesiniz.

DAHİL OLUN!


SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Sosyal Medya Yönetimi Neden Profesyonellik İster ?

Sosyal medyada etkileşim çok hızlı olduğu için insanlar yaptığınız paylaşımları hemen görebilecektir.Bu durumun size olumlu etkileri olacağı gibi olumsuz etkileri de olacaktır. Her paylaşımınız kurumsal kimliğiniz ve firmanız hakkında bilgi verecektir. Yanlış bir paylaşım, kitlenizi kaybetmenize ya da firmanıza olan ilgi ve güvenin azalmasına sebep olabilir. Bu durum aynı zamanda satışlarınızı da önemli ölçüde etkileyecektir. Kitlenizin ilgisini dinamik tutacak ve kimliğinize olan güveni artıracak içerikler oluşturabilecek yaklaşımlara ihtiyaç duymalısınız.

Sosyal medya uzmanlarından oluşan ekibimiz ve işbirlikçi yaklaşımımızla sizleri dinliyor ve isteklerinize kulak veriyoruz. Firmanızın değerine değer katacak işler başarıyor, kitlenizi arttırmanıza yardımcı oluyoruz, var olan kitleniz ile iletişime geçiyor, isteklerine cevap vermenizi sağlıyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Alanında uzman Grafik Tasarım ekibimizin desteği ile yüksek kaliteli Sosyal Medya paylaşımlarınız olsun!

Sosyal Medya Yönetimi

Farkındalık Oluşturun


İLERİ DÜZEY SOSYAL MEDYA TEKNİKLERİ

Sosyal Medyada Gerçek Zamanlı Pazarlama

Yönettiğimiz Sosyal Medya hesapları ile, dijital dönüşümün kaçılmaz olduğu bu günlerde yalnızca kurumsal kimliğinizi desteklemekle kalmıyoruz. Gündemi takip ederek doğru zamanlanmış etkili mesajlarla, tüketici hedef kitlenizin markanızı farketmesini sağlıyor ve satış artırıcı dijital pazarlama faaliyetlerimizle pazara girmenizde yardımcı oluyoruz.

İşletme türünüz veya sektörünüze uygun planladığımız konsept ve paylaşım takvimleri aracılığı ile markanıza değer katarak, sizlere sadık marka savunucuları kazandırmayı hedefliyoruz.

360 derece ajans hizmetimiz ile, ürün etiketli satışa yönelik paylaşımlardan; web site ve/veya sosyal medya mağaza entegrasyonu gibi en karmaşık konularda sizlere tam destek sağlıyoruz. Bu da, tek bir ajans ile tüm çözümlere ulaşmanızı sağlarken, maliyetlerinizi düşürüyor, enerji ve kaynaklarınızı daha verimli kullanmanızı sağlıyor.

Sosyal Medyayı aktif kullanmak istiyorsunuz ancak zamanınız yok! Yardım etmek için ekibimizle buradayız.

Etkileşimde Olun!


İLGİ ÇEKİCİ İÇERİKLER

Sosyal medyadaki içerik; reklamlar, medya ve kişisel içeriklerin bir karışımıdır. Bu, kullanıcının aradıklarını bulması için karışık içerikleri gözden geçirmek zorunda olduğunu gösterir. Ürünlerini daha dikkat çekici hale getirdiği için reklam verenler açısından bir avantaj gibi görünebilir. Ancak bu içerik kirliliği aslında iş modellerini de olumsuz etkiliyor. Kullanıcının diğer içerikler tarafından dikkati dağıldığında reklamları daha az etkili hale getirir.

UNUTMAYIN Kİ “İÇERİK KRALDIR!”

İlgi Çekici İçerikler

İlginizi Çekti mi?


İşte Teklifimiz…

Eğer bu anlattıklarımızdan herhangi birine ihtiyacınız varsa, satışınızı artırmak ya da daha fazla kişiye doğru şekilde erişmek istiyorsanız tanışma vaktimiz gelmiş demektir.

TALEP FORMUMUZ aracılığı ile bize bilgilerinizi bırakırsanız analizlerimizi yapıp size hemen dönüş sağlarız.

Lütfen ilgili resmi seçiniz: Yıldız.