GOOGLE REKLAM Hizmetleri

Google Adwords Reklamcılık Hizmeti

ADWORDS Nedir? Nasıl Çalışır?


Google Adwords Reklamları

Adwords, Google ‘ın kullanıcılarına sağlamış olduğu bir SEM (Search Engine Marketing) yani “Arama Motoru Reklamcılığı” hizmetidir. Basitçe; ilgili anahtar kelimelerle yapılan arama sonuçlarında, ilişkilendirme prensibiyle çalışır ve arama sonuçları sayfasının “sponsorlu reklam” alanlarında veya “arama ağı ortakları” olarak geçen anlaşmalı web sitelerde görüntülenen reklamlardan oluşur.

Google Adwords Reklamları, çeşitli amaçlara hizmet etmektedir. Bu amaçlar başlıca; web site trafiği artırmak, web sitesi veya Google üzerinden ürün satışı, internette potansiyel müşterilere erişmek, internette marka tanıtımı, uygulama tanıtımı, yerel mağaza tanıtımı ve telefonla arama almak olarak çeşitlendirilebilir.

Google Adwords Reklam

GOOGLE ‘da Reklam Tipleri Nelerdir?


ADWORDS Reklam Çeşitleri

Artama Ağı Reklamları

ARAMA AĞI REKLAMLARI

Ürün veya hizmetinizle ilgilenen kullanıcıların, arama yaptıkları kelimeler ile tetiklenen ve “Google Arama Sonuçları” sayfasında görüntülenen metin reklamlardır. En sık kullanılan Google Reklam tipidir.

Google Görüntülü Reklam

GÖRÜNTÜLÜ REKLAM

Google ve iş ortakları sitelerinde, görsel destekli alanlarda yayınlanan sponsorlu reklam tipidir. Ürün tanıtımı ve kampanyalar için çokça tercih edilir.

Google Alışveriş Reklamları

ALIŞVERİŞ REKLAMLARI

“Google Alışveriş” sekmesinde görüntülenen; fiyat, bilgi ve ürün görsellerini de içeren Google Ürün Tanıtım reklamlarıdır. Özellikle e-ticaret siteleri tarafından tercih edilir. Satış ve trafik edinme odaklıdır.

Youtube Video Reklam

YOUTUBE VİDEO REKLAMLARI

Youtube ve Google ortakları sitelerde, videolar arasında ve/veya başlangıcında ve sonunda görüntülenen video formatlı reklamlardır. Özellikle hizmet tanıtımları ve marka bilinirlik hedefleri doğrultusunda tercih edilirler.

Uygulama Reklamları

UYGULAMA (APP) REKLAMLARI

Google Play ve Google Arama Ağı Ortakları web sitelerde, uygulama tanıtımları ve indirmeye teşvik edici reklam tipidir.

Yerel Tanıtım Reklamları

YEREL REKLAMLAR

Google Maps ve Arama Sonuçları yerel alanlarında görüntülenen, müşteri veya satın alma potansiyeli olan kullanıcıları; mağaza, showroom, hizmet noktası vb. lokasyonlara yönlendiren, fiziki ziyaret hedefleyen reklam tipidir.

GOOGLE Reklamları
ile Satışlarınızı Artırmak ve Markanızı Öne Çıkarmak mı istiyorsunuz?

BİZE ULAŞIN
HEDEF ENFORMASYON

SİZE NELER KAZANDIRIYORUZ?


HETA ADWORDS Hizmetlerimiz

GOOGLE Pazar Analizi

Dijital pazarlama uzmanlarımız tarafından ürün ve hizmetlerinizin adwords pazar analizi yapılmakta, potansiyel müşterilerinizi içeren “Hedef Kitle” segmentasyonları belirlenmektedir. Böylece; ürün ve hizmetlerinizin optimum maliyet yaklaşımı ile en doğru kişiler tarafından görüntülenmesini sağlanmaktadır.

YÜKSEK REKLAM VERİMİ

Adwords kampanyalarınız, profesyonel reklam yöneticilerimiz tarafından planlanmakta ve sürekli takip edilmektedir. Analiz sonuçları ve verim artırıcı teknikler aracılığı ile maliyetler düşürülürken; reklamlardan en yüksek verimin alınması sağlanmaktadır.

GOOGLE PARTNERSHIP

HEDEF ENFORMASYON TEKNOLOJİLERİ ve AKADEMİ; Google Partnership Programı üyesi olmakta ve Google Adwords ‘ün sunduğu tüm imkanlara gerçek zamanlı tam erişim sağlamaktadır. Böylece gelişmiş araçlar kullanılarak ekibimiz tarafından en doğru reklamlar oluşturulmaktadır.

ADWORDS Danışmanlığı

Google Adwords tarafından talep edilen “sayfa kalitesi, alaka seviyesi v.b.” teknik gereksinimlerin giderilmesi ve/veya iyileştirilmesi konusunda teknik ekibimiz tarafından destek sağlanmakta; böylece yüksek verimli adwords kampanyaları oluşturulabilmektedir.

ETKİLİ GÖRSEL TASARIMLAR

Görüntülü arama ağı reklamları ve ilgili reklam tipleri için grafik tasarım ekibimiz tarafından; dikkat çekici, hedef odaklı görsel ve banner setler hazırlanmaktadır. Böylece; zaman ve kaynaklardan tasarruf etmek amacıyla gereken tüm hizmetlerin tek bir kanaldan temin edilmesi sağlanmaktadır.

ŞEFFAFLIK ve RAPORLAMA

Firmamız tarafından yönetilen adwords reklam kampanyaları, ihtiyaca göre haftalık ve aylık olmak üzere detaylı şekilde raporlanmakta, geçmiş dönem ve kampanya karşılaştırmaları ile artan verim net bir şekilde paylaşılmaktadır. Ayrıca; ürün ve Hizmet sahibi müşterilerimiz, reklam hesaplarına kullanıcı olarak eklenmekte, diledikleri zaman istediklere lokasyondan kampanya verilerine şeffaf şekilde ulaşmaları sağlanmaktadır.

İlginizi Çekti mi?


İşte Teklifimiz…

Eğer bu anlattıklarımızdan herhangi birine ihtiyacınız varsa, ya da satışınızı artırmak, daha fazla kişiye doğru şekilde erişmek istiyorsanız tanışma vaktimiz gelmiş demektir.

TALEP FORMUMUZ aracılığı ile bize bilgilerinizi bırakırsanız, analizlerimizi yapıp size hemen dönüş sağlarız.

Lütfen ilgili resmi seçiniz: Ev.