HAKKIMIZDA

HETA Kimdir?

Hedef Enformasyon Teknolojileri


Tarihçe

Hedef Enformasyon Teknolojileri olarak firmamız, önceleri sektörde yer edinmiş İSTANBUL kökenli bir İnsan Kaynakları şirketinin “Bilgi Teknolojileri” dalı olarak kurulmuş olup 2018 yılına kadar “Hedef Enformatik ve Bilgi Teknolojileri” olarak hizmet vermiştir. İlk başlarda görevi, bu şirket ve onların doğrudan ilişkide olduğu irili ufaklı diğer firmaları desteklemek iken, 2014 yılından itibaren faaliyet alanını genişleterek “SEO, Kurumsal Web Tasarım ve E-ticaret hizmetleri” veren bir “bilgi teknolojileri” firması haline gelmiştir.

Alanında uzman dahili ve harici 10 ‘dan fazla teknik personeli ile; siz ihtiyaç sahiplerine çözüm ortağı olmuş ve olacaktır.

Başlıca kurumsal yazılım, mobil yazılım, e-ticaret, SEO, reklam vb. internet teknolojileri alanlarında faaliyet gösteren firmamız, hizmet yelpazesini her geçen gün arttırmakta; İngiltere başta olmak üzere birkaç Avrupa ülkesi ve tüm Türkiye ‘ye hizmet vermektedir.

2019 itibari ile “Hedef Enformasyon Teknolojileri ve Akademi” adı altında Dijital Akademi faaliyetlerini de hizmet yelpazesine eklemiş olup, Satış Artırıcı Faaliyetler, Dijital Pazarlama Eğitimleri, Robotik Kodlama Eğitimleri ve Internet Teknolojileri alanlarında sertifikalı seminerler ve eğitimler düzenlemektedir.

Kurumsallaşma yolunda emin adımlarla ilerleyen “Hedef Enformasyon Teknolojileri ve AKADEMİ Tic.Ltd.Şti.” olarak bizler, bu serüvenimizde sizleri de yanımızda görmekten gurur duymaktayız.

Hedef Enformasyon Teknolojileri


Misyonumuz

Hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşterilerimizin talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, modern teknolojik gelişmeleri takip etmek ve bu sayede yeni pazarlara açılarak, tercih edilen bir bilgi teknolojileri firması olmak kaydı ile rekabet gücümüzü ve kârlılığımızı arttırmak.

Hedef Enformasyon Teknolojileri


Vizyonumuz

İçinde bulunduğumuz pazarlarda kalıcı yerler edinerek; bilgi , deneyim ve topluma fayda sağlama odaklı çalışma prensibimiz aracılığı ile yeni pazarlar oluşturmak; bu pazarlarda hizmet yelpazemiz ve ürün çeşitliliğimizi artırmak.