Mobil Uygulama


Android ve IOS Yazılım

2018 verilerine göre %35 büyüyerek 60 milyar dolara yaklaşan küresel mobil uygulama pazarının, 2020 yılında 189 milyar doları aşacağı tahmin edilmektedir. İlgili mobil uygulama pazarının ülkeler bazında indirme oranlarına bakıldığında ise Türkiye %10 luk bir hacimle 8. sırada yer almaktadır. Bu da ülkemizdeki mobil uygulama ve yazılım ürünlerine olan talebi ortaya koymakta, ve bu talebi karşılamak isteyen hizmet ve ürün sağlayıcıları açısından arz doğurmaktadır.

Örneğin klasik e-ticaret yapan bir internet sitesinin, pazarını korumak veya genişletmek için mobil cihazlara ve dolayısıyla bir adım daha ilerisi olan mobil uygulamaya ihtiyaç duyması kaçınılmazdır.

Ya da gelişen ve büyüyen ticari sistemlerin, yönetim ve analizlerini kolaylaştıracak firmalara özgü saha uygulamaları, ya da eğitim kurumlarının velilerine yönelik hizmet uygulamaları çokça amaca hizmet eden, yüzlerce fikir talep edilmektedir.

Mobil Uygulamalar, cihazların talepleri ve kısıtlamaları göz önünde bulundurularak ,sahip oldukları özelliklerden yararlanmak adına kodlanıp tasarlanmaktadır. Günümüz cihaz çeşitliliğinde her cihazda optimum performansta çalışmalı, fonksiyonellik ilkesinden sapmamış olmalıdır.

Bu kapsamda “kişilerin veya işletmelerin mevcut işlerinin daha verimli hale gelmesi ve kullanıcıyla daha etkin etkileşimde olması” amaçlarına hizmet eden IOS veya Android tabanlı yazılımlar sunuyoruz.