E-Ticaret Web Site

Satış Odaklı Web Site Çözümleri

E-Ticaret terimi, açılımı bakımından “elektronik ticaret” kelime grubunun kısaltılmış hali olup, günümüzde internette alışveriş yapılabilen websiteleri ve söz konusu satışı artırmak amaçlı site kampanyaları, fiyat indirimleri, sepette uygulanacak fırsatlar, hediye kuponları, sosyal medya tanıtımları, online reklamlar ve E-ticaret SEO gibi dijital faaliyetlerin tamamını kapsayan oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir.

Yüksek bir satış performansı için hiç şüphesizdir ki, faaliyetlerin hedeflediği e-ticaret website altyapısı, ilgili bu satış artırıcı faaliyetleri desteklemelidir. Websitesinin kullanıcı dostu bir çalışma şekli, yüksek reaksiyon hızı, stabil ve doğru çalışma, mobil cihazlara uygunluk gibi temel gereksinimleri karşılıyor olması, satış grafiğini yükselten başlıca etkenlerdendir.

Kullandığımız yazılımların açık kaynak kodlu olması, firmasal bazda yazılan e-ticaret yazılımları ile kıyaslandığında;
söz konusu yazılımların yapabildiği her şeyi, çok daha ekonomik ve etkili şekilde gerçekleştirmeye olanak sağlar. Hiç şüphesiz bunun sebebi, başta Google olmak üzere; tüm dünya üzerindeki firma ve yazılımcıların, ilgili sistemler üzerine iyileştirici ve/veya geliştirici faaliyetler göstermesidir.

Opencart, Magento, Woocommerce, Drupal gibi ihtiyaca yönelik tüm açık kaynak kodlu eticaret yazılımları, tarafımızdan profesyonel düzeyde ve LİSANSLI olarak uygulanmaktadır. Talep edilmesi halinde, butik olarak da yazılım yazma hizmeti verebilmekteyizdir.

Bizler; Hedef Enformatik ve Bilgi Teknolojileri ailesi olarak, sizlere bütçenize uygun, hedef odaklı E-Ticaret Website Projeleri kurgular ve uygularken, talep etmeniz halinde söz konusu satış artırıcı e-ticaret faaliyetlerinde de destek sağlıyoruz.