E-TİCARET ÇÖZUMLERİ

Online Market Çözumleri

DİJİTALDE TİCARET


ONLİNE MARKET

Dünyadaki dijital dönüşümle beraber yaygınlaşan internet kullanımının sonucu olarak ortaya çıkmış olan E-ticaret kavramı ile bir ürün veya hizmeti, online (çevrim içi) olarak herhangi bir web sayfasından satın almak mümkün kılınmıştır.

E-ticaret sayesinde, satış kapasitenizi ve satış çevrenizin genişliğini arttırabilirsiniz. Bulunduğunuz lokasyondan başka bir lokasyona satış yapabilir, e-ticaret web sitesi sayesinde hedef kitlenizi arttırabilir, firmanızın daha kolay büyümesini sağlayabilirsiniz.

Günümüzde birçok firma satış faaliyetlerini e-ticaret sitelerine de taşımış ve bu sitelerden oldukça ciddi satışlar yaparak, büyük başarılar elde etmiştir. Bilindiği üzere günümüz dünyasında bilgi yayılımı oldukça hızlı gerçekleşmektedir. E-ticaret, firmanızın varlığının çok kısa sürede çok büyük kitleler tarafından bilinme ihtimali sunar.

Eticaret Online Satış

E-Ticaret Siteniz Markanızın İnternetteki Kimliğidir.


Doğru E-Ticaret Planlaması, Yüksek Verimlilik Sağlar !

Eticaret Web Site

YÜKSEK VERİMLİLİK


E-TİCARET WEB SİTESİ ÇÖZÜMLERİ

E-ticaret, küçük ve orta ölçekli firmalar için oldukça verimli bir pazarlama yöntemidir. Tabii ki bu pazarlama yönteminde sadece satış yapabileceğimiz bir web sitesi yeterli değildir. Sitenin satış faaliyetlerini arttırmayı destekleyici altyapısı olmalıdır. Bunun yanı sıra kullanıcı dostu bir web site ara yüzü sayesinde hem çalışanlarınızı hem de müşterilerinizi mutlu edebilirsiniz.

Günümüzde birçok online alışveriş eylemi, mobil cihazlar üzerinden yapıldığı için mobil cihaz uyumlu e-ticaret sistemleri kullanılmalıdır. Bu durumda mobil cihazlarda kullanıma uygun bir web site alt yapısı sizin için oldukça faydalı olacaktır. Çoğu firma uygun bir alt yapıya sahip olmadığı için bu konuda çok fazla sorun yaşamakta ve birçok müşterisini bu sebepten kaybetmektedir.

Daha Hızlı, Güvenli ve Yönetilebilir.


Son Teknoloji E-Ticaret Web Siteleri

MARKANIZI DAHA BİLİNİR HALE GETİRMEK İÇİN


KOLAY E-TİCARET

Web sitenizde yer alan içeriklerin kontrolünü sağlamak ve düzenlemeler yapabilmek çok kolay. Gelişime açık sistemlerimizle çağın gerisinde kalmadan, rekabetten uzaklaşmadan ve yenilikçi düşünce yapısıyla müşterilerinize hitap etmek mümkün. Cep telefonu, tablet ya da bilgisayar fark etmeksizin tüm cihazlar ile uyumlu şekilde çalışan E-Ticaret web sistemleri müşterilerinize kolay ve hızlı bir alışveriş ortamı sağlayabilirsiniz.

Satışları arttırmak için alternatif ödeme kanallarını iyi kullanabilmeniz gerekiyor. Çoklu dil desteği, pazar yerleri ve sanal pos destekli E-Ticaret web siteleri ile hedef kitlenizi arttırabilir ve firmanızı daha kolay büyütebilirsiniz.

Kolay E-Ticaret

Arama Motorlarında Üst Sıralar


%100 SEO Uyumlu E-ticaret Sistemleri

SEO Uyumlu Eticaret

E-Ticaret Siteniz Üst Sıralarda Görünsün


SEO UYUMLU E-TİCARET

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) uyumlu e-ticaret altyapılarımızla üst sıralar artık daha kolay. Günümüz rekabet şartlarında Google ve Yandex gibi arama motorlarında ilk sıralarda görünmek, e-ticaret web siteleri için en büyük avantajlardan biridir. Daha fazla insana ulaşmak ve potansiyel müşterilerinizin ürünlerinizi kolayca bulması demektir.

Projelendirmiş olduğumuz e-ticaret sitelerinde, SEO yazılımlarından faydalanarak; arama motorlarının web sitelerinizi doğru ve hızlı analiz etmesini sağlıyoruz.

SEO ile ilgili daha fazla bilgi için SEO Çözümleri sayfamızı ziyaret ediniz.

“Nereden Başlamalıyım?” Diye mi Düşünüyorsunuz?


E-Ticaret Mentorluk Desteğimiz Hep Sizinle !

DESTEĞE İHTİYACINIZ OLDUĞU HER AN


PROFESYONEL E-TİCARET DANIŞMANLIĞI

“Mevcut internet mağazanız teknik sorunlar mı yaşıyor? Sisteminizde veya kullanıcı akışında tıkanmalar mı var? E-ticaret sitenizi yönetirken zorlanıyor musunuz?..” Bunlar ve benzeri sorunlarınızın çözümünde Profesyonel E-Ticaret Danışmalık hizmetimiz ile yanınızdayız. Satış sonrası ücretsiz teknik desteğimizin yanı sıra, danışmanlık hizmetimizle de sorunlarınızı ve AR-GE ihtiyaçlarınızı çözüyoruz.

E-Ticaret Danışmanlık

Sizinle Hala Tanışmadık mı ?


Profesyonel E-Ticaret için, Profesyonel Danışmanlık !

Kurumsal Web Destek

DOĞRU YER


DOĞRU EKİP İLE DOĞRU E-TİCARET

Sizinle iletişim kurarak isteklerinize yönelik en uygun, en verimli seçeneği sunuyoruz. Bu alanda profesyonel çalışmalarımızın ve çalışanlarımızın olduğunu hatırlatıyor ve HETA ailesi olarak hizmetlerimizin bununla da sınırlı olmadığını da belirtiyoruz. Satış arttırıcı isteklerinizi göz ardı etmiyoruz ve e-ticaret faaliyetlerinize de destek veriyoruz. E-ticaret yapmak istiyorsanız bütçenize uygun E-ticaret Web sitesi Projeleri kurgulamanıza ve uygulamanıza da yardımcı oluyoruz.

İlginizi Çekti mi?


İşte Teklifimiz…

Eğer bu anlattıklarımızdan herhangi birine ihtiyacınız varsa, satışınızı artırmak ya da daha fazla kişiye doğru şekilde erişmek istiyorsanız tanışma vaktimiz gelmiş demektir.

TALEP FORMUMUZ aracılığı ile bize bilgilerinizi bırakırsanız analizlerimizi yapıp size hemen dönüş sağlarız.