E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ

Web Site Çözümleri

DİJİTALDE TİCARET


ONLINE MARKET

Dünyadaki dijital dönüşümle beraber yaygınlaşan internet kullanımının sonucu olarak ortaya çıkmış olan E-ticaret kavramı ile bir ürün veya hizmeti, online (çevrimiçi) olarak herhangi bir web sayfasından satın almak mümkün kılınmıştır.

E-ticaret sayesinde, satış kapasitenizi ve satış çevrenizin genişliğini arttırabilirsiniz. Bulunduğunuz lokasyondan başka bir lokasyona satış yapabilir, E-ticaret siteleriniz sayesinde hedef kitlenizi arttırabilir, firmanızı daha kolay büyümesini sağlayabilirsiniz.

Günümüzde birçok firma satış faaliyetlerini e-ticaret sitelerine de taşımış ve bu sitelerden oldukça ciddi satışlar yaparak, büyük başarılar elde etmiştir. Bilindiği üzere günümüz dünyasında bilgi yayılımı oldukça hızlı gerçekleşmektedir. E-ticaret, firmanızın varlığının çok kısa sürede çok büyük kitleler tarafından bilinme ihtimali sunar.

E-Ticaret Çözümleri 1

E-Ticaret siteniz markanızın internetteki kimliğidir.


Doğru site tasarımı, yüksek verimlilik sağlar !

E-Ticaret Çözümleri 2

YÜKSEK VERİMLİLİK


WEB SİTESİ ÇÖZÜMLERİ

E-ticaret, küçük ve orta ölçekli firmalar için oldukça verimli bir pazarlama yöntemidir. Tabii ki bu pazarlama yönteminde sadece e-ticaret yapabileceğimiz bir web sitesi yeterli değildir. Sitenin satış faaliyetlerini arttırmayı destekleyici altyapısı olmalıdır. Bunun yanı sıra kullanıcı dostu bir web site ara yüzü sayesinde hem çalışanlarınızı hem de müşterilerinizi mutlu edebilirsiniz.

Günümüzde birçok online alışveriş, mobil cihazlar üzerinden yapıldığı için sitelerinizin mobil cihazlara uyumlu olması gerekmektedir. Bu durumda mobil cihazlarda kullanıma uygun bir web site alt yapısı sizin için oldukça faydalı olacaktır. Çoğu firma uygun bir alt yapıya sahip olmadığı için bu konuda çok fazla sorun yaşamakta ve birçok müşterisini bu sebepten kaybetmektedir.

Profesyonel bir site için, prosefyonel yardım !


Sizinle hala tanışmadık mı ?

DOĞRU YER


DOĞRU EKİP İLE YÜKSEK VERİMLİLİK

Sizinle iletişim kurarak isteklerinize yönelik en uygun, en verimli seçeneği sunuyoruz. Bu alanda profesyonel çalışmalarımızın ve çalışanlarımızın olduğunu hatırlatıyor ve HETA ailesi olarak hizmetlerimizin bununla da sınırlı olmadığını da belirtiyoruz. Satış arttırıcı isteklerinizi göz ardı etmiyoruz ve e-ticaret faaliyetlerinize de destek veriyoruz. E-ticaret yapmak istiyorsanız bütçenize uygun E-ticaret Web sitesi Projeleri kurgulamanıza ve uygulamanıza da yardımcı oluyoruz.

E-Ticaret Çözümleri 3