SEO

Arama Motoru Optimizasyonu Hizmeti

Zirvede Olmak


SEO NEDİR?

SEO Search Engine Optimization terimlerinin baş harflerinin birleşmesi ile oluşup Türkçe karşılığı Arama Motorlarının Optimizasyonu anlamındadır. Basitçe; web sitenizin arama motorlarında ilk sıralarda yer alması için sürekli yapılan geliştirmelere denir. SEO sayesinde hedef kitleniz sizi bulabilir, faaliyet gösterdiğiniz alanda bilinirliğiniz artar ve web sitenizin aldığı trafik yükselir. Bu da ticari açıdan bakacak olursak daha fazla potansiyel müşteri anlamına gelir.

SEO uygulayabilmek için; Öncelikle arama motorlarının nasıl çalıştığını bilmeniz gerekir. Evet bir sürü arama motoru var, farkındayız! Hepsinin nasıl çalıştığını bilmiyorsanız endişelenmeyin.

BİZ BİLİYORUZ !

SEO 1
SEO 2

SEO’yla Zirveye Yolculuk


NASIL ÇALIŞIR?

Web sitelerinizin içerikleri, aranan kelime ile alaka düzeyleri, arama sonuçlarını etkileyen en önemli etkenlerden birkaç tanesidir. Bunlar ile ilgili bilgilere sahip olmanız, kendinizi ve web sitenizi devamlı olarak optimize etmeniz gerekecektir. Sonuç olarak tek seferlik bir çalışma bir süre sonra eskiyecektir. Bu durum sizi arama sonuçlarında geriletebilir. Biraz zor görünüyor değil mi ? Bu konuda günümüzün en büyük sorunlarından biri güncel ve takipte kalabilmek. Bunca işiniz arasında bir de bununla uğraşmayın. Bırakın biz sizin için bu problemi profesyonel yaklaşımlar kullanarak çözelim.

İÇERİKLERİNİZİ OLUŞTURALIM !

  Web sitenizi ilk sıralarda görünebilir kılmanın bazı şartları var.Örneğin; içeriklerinizin kaliteli olması bu şartlardan biridir. Eğer içerik üretiminizi kitlenizin isteği doğrultusunda ve firmanızın kalite politikasına yakışır bir şekilde oluşturmak istiyorsanız, bu konuda da sizlere yardımcı olabilecek bir ekibe sahip olduğumuz bilgisini de şöyle bırakalım.

ZİRVEDE KALIN


ZİRVEDE YERİNİZİ HAZIRLAYALIM

Arama motorlarında üst sıralarda yer almak istiyorsanız sizin için bir strateji oluşturmamıza izin verin ve siz sadece arkanıza yaslanın. Stratejimizi anahtar kelimeleri bilerek oluşturuyor ve başarıya ulaşacağınız yoldaki bütün kilitleri açmanıza yardımcı oluyoruz.

SEO çalışmalarınızı yaparken periyodik raporlarımız ile sizlere web siteniz üzerinden elde ettiğimiz başarının raporlarını sunuyoruz.

SEO 3