KURUMSAL YAZILIM

Kurumlara Yönelik Yazılım Hizmetleri

KURUMSAL YAZILIM


YAZILIM HİZMETLERİ

Pazarlama 4.0’a geçtiğimiz bu dönemde, gelişen teknolojik fırsatlara ve hızla dijitalleşen bir pazara uyum sağlamak, tüm ajanslar ve şirketler için en önemli endişe kaynaklarından biri olmuştur. Otomasyon, iş ağları, entegre sistemler vb. yapılar arttıkça bu yapıları etkin ve tam olarak yönetme ihtiyacı da artmaktadır.

Şirketler; organik bir yapıda doğup, büyüyen ve gelişen sistemler olup; birçok departman, personel, müşteri ve birbiriyle etkileşim içinde faaliyetlerden oluşan yapılardır. Farklı faaliyet alanları, işletmesel açıdan farklı ihtiyaçlar anlamına gelmekte ve farklı çözümler gerektirmektedir.

Kurumsal Yazılım

İşte bu noktada sizi anlıyor ve şirketinize özel butik çözümler geliştiriyoruz.

YAZILIM HİZMETLERİ


KURUMSAL YAZILIM

Kurumsal yazılım, birey kullanıcılar yerine daha çok bir kuruluşun ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılan bilgisayar yazılımlarıdır. Bu yazılımlar, işletmelerin kendine özel çalışma şekline uygun olarak üretilmiş ve tüm işletme fonksiyonlarının tek noktadan yönetilmesini sağlayan sistemlerdir.

Kurumsal yazılımlar, şirketlerin/firmaların temel bilgi sistemleri altyapısını oluşturmaktadır. Özellikle de orta ve büyük ölçekli şirketler entegre, etkin, otomatize ve standardize edilmiş bir altyapıya sahip olabilmek için Kurumsal Kaynak Planlama (ERP), Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM), Tedarik Zinciri Yönetimi (SCM), iş zekâsı ve sektörel yazılım uygulamalarına yönelmektedir.

ERP Yazılımı, kurumsal kaynak planlama olarak bilinir. Şirketlerin çalışanlarına yönelik bir yazılımdır ve daha çok ürünlere yönelik tedariğin sağlanması, kontrolü, takibi ve benzeri işlerle ilgilenir.

CRM, daha çok müşteri odaklıdır. ERP yazılımından ziyade sonuca odaklanmakta ve satış sürecinin yönetimini sağlamaktadır.

 • Kurumsal yazılımlar, şirketlerin/firmaların kendilerine özgü iş akışlarını dikkate alarak tasarlanır, bu da şirketin ihtiyaç ve eksiklerini doğrudan gidermeye yönelik çözümler sağlar.
 • Yeni oluşturulan yazılımın şirketin/firmanın mevcut alt yapısına uyum sağlayıp sağlamayacağına dair ihtimaller tamamen ortadan kalkar. Çünkü; kurumsal yazılımlar mevcut altyapıya uygun olarak üretilir.
 • Kurumsal yazılımlar; şirket/firma verilerini sürekli analiz ederek, şirket çalışanlarına faydalı olabilecek geri bildirimleri sağlamaktadır. Bu analizler; manuel olarak yapılamayacak kadar detaylı ve kapsamlı olduğundan, çoğunlukla özel yazılımların tespit edebileceği fırsat ve riskler önceden tanımlanarak en doğru hamleyi yapmaya izin verir.
 • İş dünyasının yazılımla tanışmadığı günlerle bugünü kıyaslayacak olursak, iş zekasından ERP’ye, CRM’den e-işlere kadar birçok yeniliğin, süreçleri kolaylaştırdığını görmemiz mümkündür. Özellikle kurumsal yazılımların, işletmelerin iş süreçlerine sağladığı destek ve verimliliklerini en üst düzeye çıkardığı da aşikardır.

Kurumsal yazılım; şirketlerin yapısını incelemek ve onun ihtiyaçlarını tespit etmekten yola çıkılan, firmanın mevcut iş geleneklerine saygı duyarak, firma için verimli ve verimsiz olan adımları tespit eder. Kurumsal yazılımın önceliği, firma için maliyete yol açtığı halde hiçbir şekilde getiri elde etmeye yaramayan adımları ortadan kaldırırken (veya sadeleştirirken), iş akışının önemli adımlarının ise nasıl daha küçük maliyetler ile düzenleneceğini, daha kısa zamanlarda daha başarılı sonuçlar elde edecek düzeye taşımanın yollarını aramaktadır. Dolayısıyla, kurumsal yazılımı satın aldığınızda yapılacak olan ilk iş firmanızı analiz etmek olacak ve buna yönelik kurumsal yazılım tasarlanmaya başlanacaktır.

POPULAR


YAZILIM TÜRLERİ

Hedef Enformasyon Teknolojileri olarak; günümüz teknolojik imkanları ile firmaların doğan yazılımsal ve/veya sistemsel ihtiyaçlarını karşılamakta; “Hedef-Talep-Bütçe” üçgenindeki optimum noktayı bularak siz kurumsal müşterilerimize ihtiyaç duyduğunuz Kurumsal Yazılım Çözümlerini sağlıyoruz.

İş geliştirme uzmanlarımız ve alanında tecrübeli yazılım personellerimiz ile; Kurumsal CRM, ERP, İntikal Uygulamaları, Mobil Raporlama Sistemleri, Stok ve Havuz Yönetim Arayüzleri başta olmak üzere; firmalarınızın tüm ihtiyaçlarına yönelik farklı çözümler geliştirmekteyiz.

Kiralama veya kurumsal yazılım hizmeti şeklindeki İki tip çalışma şeklimizle, firmanıza özel çalışma modeli politikamızdan size uygun olanı seçebilirsiniz.

 • CRM
 • ERP
 • Mobil Raporlama
 • ÇM (Çağrı Merkezi) Kurulum ve Yazılım
 • Ajans Yönetim Sistemleri
 • İK (İnsan Kaynakları) Yazılımları
 • Firmaya Özel Butik Yazılım

İlginizi Çekti mi?


Bize Ulaşın…

Eğer bu anlattıklarımızdan herhangi birine ihtiyacınız varsa veya farklı bir çözüm arayışında iseniz tanışma vaktimiz gelmiş demektir.

TALEP FORMUMUZ aracılığı ile bize bilgilerinizi bırakırsanız analizlerimizi yapıp size hemen dönüş sağlarız.

Lütfen ilgili resmi seçiniz: Anahtar.