İyi bir Kurumsal Web Site tasarımı, kurumunuzun dış dünyada iyi bir şekilde temsil edilmesi anlamına gelmektedir. İyi hazırlanmış bir web sitede görsellik kadar, işlevsellik de çok önemlidir. Kullanıcı deneyimi yüksek bir kurumsal web siteden beklenen fayda, ürünün ve/veya hizmetin satılması ya da kurumsal imajın pekiştirilmesidir.Bu bağlamda firmamız size en uygun tasarımları sağlamaktadır.

Web sitenizi oluştururken kurumsal kimliğinizi ön plana çıkarırken, çizginizi olumsuz etkileyecek durumlardan kaçınıyoruz. Kurumunuzun kimliği, kurumsal renkleri, kurumsal yazı stili, kurumsal logosu, vizyonu, misyonu, hizmetleri, ürünleri ve faaliyetleri hususlarında son derece uyum içerisinde tasarımlar üretmekteyiz. Renk, grafik çalışmalarımızı da kimliğiniz ile doğru orantılı şekilde oluşturmaktayız.

Hedef Enformasyon Teknolojileri olarak; web sitenizin tüm tarayıcılarda sorunsuz çalışmasını sağlayacak kurumsal web site altyapıları geliştirmekteyiz.

Kurumsal Web Tasarımı

Başarılı bir kurumsal web site tasarımı nasıl olur?

Sizi başarıya ulaştıracak çözüm önerilerimiz, deneyimli kadromuzun tecrübeleri doğrultusunda belirlenmektedir. Kurumunuza büyük bir fayda sağlayacak önerilerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bize her zaman ulaşabilirsiniz.


  • Web trendlerine uygun, kurumunuza özel tasarımlı,

  • Doğru kurgulanmış, güncel teknolojilere uyumlu,

  • Yeterli bilgi veren, özgün,

  • İstenildiğinde daha ayrıntılı bilgiye ulaşılabilen,

  • Ziyaretçilerinizin size daima ulaşabileceği iletişim formları barındıran,

  • Hızlı ve fonksiyonel,

  • Güncel arama motorları algoritmalarına uygun altyapılı,


Bütün bu özelliklere uygun tasarlanmış bir kurumsal web sitesi, arzu ettiğiniz başarıya ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

İster Standart, İster Butik Tasarımlı Kurumsal Web Site Çalışmaları

Her bütçeye uygun kurumsal çözümlerimiz hakkında bilgi alın!


Düşük maliyetli klasik tasarımlarımızdan, en gelişmiş butik tasarımlara kadar her zevke ve bütçeye uygun çalışmalar yapmaktayız. Yapmanız gereken sadece ne istediğinize karar vermek. Talep etmeniz halinde web sitenizi kendi sunucu çiftliğimizde barındıyor ve ücretsiz teknik destek sağlıyoruz.