KURUMSAL EĞİTİMLER

Özel Eğitim Hizmeti

Eğitimlerimize Göz Atalım


Kurumsal Eğitimler

HETA olarak; Sertifikalı Kurumsal Eğitim hizmetimiz, firmalara özel olarak hazırlanan ve sadece ilgili firma bünyesinde çalışanlar için organize ettiğimiz bir eğitim programıdır. Günümüzde rekabet, 21. yy. toplumunun değişen tüketim alışkanlıkları ile birlikte; teknolojik yeniliklerin de ivmesel etkileriyle git gide artmaktadır. Bu durum satış, pazarlama, dijitalleşme, markalaşma vb. kavramların önemini ön plana çıkarmakta ve doğrudan firma personellerinin bu konulardaki eğitiminin de önemini ortaya koymaktadır.

Tüm bu yeni bilgi topluluğuna ulaşmak, zaman yönetimi açısından verimli olmayı ve etkin stratejilerle şirket departmanlarını donatmayı gerektirmektedir. Söz konusu kavramların da her geçen gün genişlediği günümüzde; kurumsal eğitimler, günceli yakalamak ve en iyi biçimde analiz etmek adına oldukça faydalı olmaktadır.

Kurumsal eğitimler, departmanlar ve çalışanlar arasındaki iletişimi güçlendirebildiği gibi; Pazar ve Şirketler arasındaki etkileşimi de artırmaya yardımcı olur.

Kurumsal eğitimler, personel açısından; kurum içi motivasyon, stres yönetimi ve eğlenerek öğrenme gibi konularda deneyimleme imkanı sağlamaktadır. Personel eğitimleri, onların verimini artırırken; gelişen teknoloji, yenilikler ve güncellemelerden haberdar bir yapıya giden yolda rehberlik eder.
Kurumların mesleki ve teknik eğitimlere yaptığı yatırımlar, firma çalışanlarının kişisel gelişimlerini desteklemek suretiyle onları donanımlı, etkin, zamanını verimli yönetebilen bireylere dönüştürürken, yatırımların iş gücü olarak geri dönüşümü şeklinde karşımıza çıkmaktadır.

Kurumsal Eğitim İçerikleri


Başlıca Eğitimlerimiz

KURUMSAL SEO EĞİTİMİ


Eğitim Hakkında

SEO çalışmalarınıza ağırlık vererek Arama Motorlarında üst sıralarda olmak, şirketinizin prestijini artırırken; ilgili sektörünüzde daha çok müşteriye ulaşmanızı sağlar. Reklam maliyetlerini düşürürken erişiminizi artırır. Rekabetin yoğun olduğu günümüz pazarında görüntülenme sayınızı ve buna bağlı olarak satışlarınızı artırır.

Kurumunuz bünyesinde siz ve personellerinize özel olarak organize ettiğimiz SEO Eğitim Programımız ile; personelleriniz, web sitenizi efektif hale getirmeyi öğrenirken, Arama Motorlarının ihtiyaçlarını doğru şekilde karşılama bilgisi kazanmaktadır.

İleri Düzey Kurumsal SEO Eğitimi programımız, uygulamalı olup; mevcut web siteniz ve içerikleriniz üzerinde gerçek zamanlı çalışma suretiyle, personellerinizin pratik kazanmaları ve eğitim içeriklerini nasıl uygulayacaklarını öğrenmeleri hedeflenmektedir.

Eğitim konu başlıkları ve detaylı içerik için linke tıklayınız.

Kurumsal SEO Eğitimi

PAZARLAMA 4.0


Kuruma Özel Eğitimler ile Rekabete Katılın

Kurumsal Dijital Pazarlama Eğitimi

KURUMSAL DİJİTAL PAZARLAMA


Eğitim Hakkında

Pazarlama 4.0 olarak karşımıza çıkan, Dijital Pazarlama Teknik ve Stratejileri konulu eğitim programımızdır. Mobil internetin yaygınlaşmasıyla sektörlerde kendine yer edinmiş olan Elektronik Ticaret (E-Ticaret) ile satışların artırılması, geliştirilmesi, yukarı ve çapraz satış teknikleri ile satış hacminin nasıl artırılacağı, müşteri bağlılığı kazandırma, yeniden satış ve daha birçok konudan oluşan bu eğitimi kurumsal anlamda sizlere sunuyoruz.

Kurumsal Dijital Pazarlama Eğitimi programında; markaların, hedef kitlelerine dijital kanallar ve sosyal medya platformları üzerinden etkin şekilde ulaşmaları, ürün ve hizmetlerini bu platformlar üzerinden potansiyel müşterilerine etkili şekilde nasıl ulaştıracakları ve satışlarını nasıl artıracakları, çeşitli dijital araçlar ve dijital satış artırma teknikleri ile anlatılmaktadır.

Teorik bilgilerle, katılımcılara; “Dijital Pazarlama“, “Markalaşma”, “Sosyal Medya Yönetimi” ve “E-Ticaret” alanında gerekli bilgi birikimi sağlanmaktadır. Uygulamalarla, katılımcıların deneyimlerini geliştirmesi amaçlanır.

Eğitim konu başlıkları ve detaylı içerik için linke tıklayınız.

KURUMSAL E-TİCARET EĞİTİMİ


Eğitim Hakkında

Ürün ve hizmetlerin satılması ve satın alınması sonucu ticaret kavramı ortaya çıkmıştır. Alışveriş, reklam, ürün ve hizmet alımı, ödeme gibi işlemlerin elektronik ortamda internet üzerinden yapılmasına ise “E-Ticaret” denilmektedir. “Elektronik Ticaret” anlamına gelen E-Ticaret ile gerçekleştirilecek alışveriş işlemleri, zamandan ve mekandan bağımsız hareket etmenize olanak sağlar.

Kurumsal E-Ticaret Eğitimi programında, katılımcılara; pazarlama ve operasyon stratejileri, e-ticaret araçlarının kullanımı, yazılım ve donanım teknolojileri konuları ele alınarak e-ticaretin işleyişi hakkında detaylı bilgiler verilerek uygulamalı olarak gerçek platformlarda deneyim kazanmaları sağlanmaktadır.

Eğitim konu başlıkları ve detaylı içerik için linke tıklayınız.

Kurumsal E-Ticaret Eğitimi